Vítejte na stránkách FOTOSTUDIA 13

Naši prodejnu s ateliérem najdete v Ostravě-Hrabůvce v areálu POLIKLINIKY, Dr. Martínka 7. Ateliér je plně vybaven potřebnou profesionální fototechnikou. Navíc je pro Vás připraveno množství netradičních rekvizit a kostýmů včetně zajímavých ručně malovaných fotografických pozadí!

Jsme připraveni zaznamenat důležité okamžiky nejen Vás, ale i vašich blízkých a vašich zvířecích miláčků.

Vstupte s námi do světa kreativní a netradiční fotografie barevné i černobílé. Poskytneme vám kompletní fotoslužby.
Vyfotíme Vás na pas či jiný průkaz
... těhotným zvěčníme jejich kulaté bříško
... dětem i po letech připomeneme jejich šibalský úsměv
... rodičům vrátíme jejich vzpomínky
... dívky i ženy se mohou stát alespoň na chvíli fotomodelkou
... váš šarm a krásu přeneseme do portrétu
... rádi přivítáme vaše zvířecí miláčky
... a neopakovatelné chvíle zachytíme na vašich svatebních fotografiích.

Naše služby zahrnují focení nejen uměleckých, ale i technických fotografií a specialitou tohoto ateliéru je RETRO fotoreportáž zejména dětí v různých kostýmech s netradičními rekvizitami a s možností barevného tónování fotografií (sepia). Fotografie tak získají vzhled a patinu ateliérních fotografií ze starých dob.

Součástí FotoStudia 13 je i prodejna, která slouží jako Fotosběrna vašich fotografií z dovolené, výletů či vašeho domova. Zajistíme jejich profesionální zpracování špičkovým digitálním minilabem Fujifilm Frontier 355. Fotografie jsou zhotovovány na vysoce kvalitní papír FUJIFILM Crystal Archive. FotoStudio 13 nabízí širokou nabídku fotoprací, od zhotovení fotografií ze všech současných filmů a digitálních médií, přes skenování z nejrůznějších médií až po doplňkové a speciální služby jako restaurování fotografií. V naší nabídce najdete i velkoplošný tisk , fotoknihy, fotokalendáře, fotodárky a jako novinku nabízíme tisk fotografie na plátno. V prodejně najdete také širokou škálu alb, rámečků, filmů a dalšího fotozboží.

Náš profesionální personál je vždy připraven vám poradit a vyhovět i vašim neobvyklým požadavkům. Základem naší práce je poznat a pochopit požadavky klienta a docílit společně vynikajícího výsledku.

Hledáte osobní přístup, profesionalitu a kvalitu, originalitu a citlivost? Jste tu správně.
U nás se budete cítit opravdu příjemně!
Těšíme se na vás

Ingrid Fabiánová
majitelka© 2011 Concept Design / Created by HENIX.NET

PROVOZOVNA BYLA PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU, DR. MARTÍNKA 7, OSTRAVA-HRABŮVKA
(v suterénu vedle rehabilitací)
Zakázky na fotky můžete posílat na mail fabianova.ingrid@seznam.cz nebo fotostudio13@seznam.cz, můžete využít portál www.uschovna.cz.
Pro další informace, objednávky a pod. volejte nebo pište tel. 608 329 435